הרמת לחיים

כל מה שחשוב לדעת על הרמת הלחיים

לא בטוחים כיצד לבחור את סוג ההליך הנכון עבור הרמת לחיים? ובכן, בעוד שניתן לבצע הרמת לחיים באמצעות הזרקת שומן, חומרי מילוי, חומצה היאלורונית, בוטוקס ועוד, התוצאות של הליכים אלו יכולות להיות מורגשות במשך 6 חודשים ועד שנה, לעיתים אפילו שנה וחצי ומעלה.

אם אתם שוקלים לעבור הליך של הרמת לחיים, ריכזנו עבורכם מידע שכדאי לקחת בחשבון – המשיכו לקרוא.

הרמת לחיים – אופציות ניתוחיות ולא ניתוחיות

רגע לפני שנדבר על חומרי מילוי כמו חומצה היאלורונית ובוטוקס, נציין כי חלק מהמטופלים בוחרים לעבור הליכים כירורגיים פלסטיים, כמו למשל שתלי עצמות לחיים. הליך זה כולל שימוש בשתל אשר מוחדר דרך חתך בפה או בעפעף התחתון, ומכיוון שהשתל ממוקם ישירות על העצם וההליך כולל חיתוכים כירורגיים, ההתאוששות מהליך זה היא משהו שאסור להקל בו ראש. במילים אחרות, השתלת לחיים בד"כ תהיה פחות מומלצת מאשר הרמת לחיים באמצעות חומרי מילוי. עם זאת, בשונה מהרמת לחיים באמצעות חומרי מילוי, התוצאות של השתלה הן קבועות.

מה כדאי לדעת על הרמת לחיים עם בוטוקס?

בוטוקס הוא "ידוע בציבור", סוג של סלבריטאי אשר משחק תפקיד של אחד השחקנים הראשיים בעולם הפחתת הקמטים וקמטוטי ההבעה. אך עם זאת, ניתן להשתמש בטיפול זה גם להשבת נפח בלחיים ועיצובן. הזרקת הבוטוקס גורמת לרפיון של שרירי העור, מה שנותן אפקט של הרמת לחיים, כאשר טיפול זה לא נחשב כואב או פולשני וכן מאפשר חזרה מיידית לשגרה. בדרך כלל, טיפולי הבוטוקס לעיצוב הלחיים מחזיקים עד ארבעה חודשים, לעיתים יותר.

באיזו אפשרות הרמת לחיים כדאי לבחור?

בסופו של דבר, אסתטיקה רפואית מציעה לא מעט אפשרויות לעיצוב עצמות הלחיים, ולכל טיפול יש את היתרונות והחסרונות שלו. אם אתם שוקלים אחד מהטיפולים הנ"ל שדנו בהם כאן, עדיף להתייעץ עם מרכז לאסתטיקה רפואית. אנשי הצוות יוכלו לעזור לכם לבחור את הטיפול המתאים ביותר לסוג העור ולמטרות שלכם, כאשר בראשיתו של תהליך אפילו תעברו ביחד על הדמיה ממוחשבת הנועדה לתת צפי מסוים לתוצאות ההליך.

כיצד לבחור מרכז אסתטיקה רפואית?

על מנת לבחור מרכז אסתטיקה רפואית בצורה נכונה, חשוב להבין שאין כזה דבר "בחירה נכונה"! למה? מכיוון שבכל מרכז אסתטיקה עוסקים ומתמחים בתחומים שונים, וכל מרכז מציע את היתרונות, הידע, הציוד הרפואי-אסתטי והכישורים שלו. לכן, ההמלצה הכי נכונה היא להגיע לפגישת ייעוץ, שבמהלכה תוכלו לדון בטכניקות השונות אשר עשויות להתאים עבור הרמת לחיים במקרה שלכם. לא בטוחים כיצד לבחור את המרכז הנכון לאסתטיקה רפואית? ==> צרו עמנו קשר כעת.